Image Alt

Kamil Hajdušek

K trénování jsem se dostal díky mému zranění, které ukončilo mou kariéru profesionálního fotbalového brankáře. Bylo to jednoznačně to nejlepší, co se mi přihodilo. Jedny dveře mi to zavřelo, ale mnohem smysluplnější otevřelo.

Členem STACA týmu jsem od ledna 2019 a byl jsem u přerodu STACA z Dominikovo značky na fungující společnost. Začínali jsme jako kluci a nyní vedeme společnost, kterou tvoří 10 trenérů, marketingový specialista, grafička, externí masér a recepční. Jezdí za námi trenéři na stáže a náš gym STACA Elite Institute každodenně navštěvují desítky lidí.

Moje pozice se postupně vyvíjí, stejně jako se vyvíjí STACA. Coaching je neustále mou největší vášní, která mě přitáhla k Dominikovi, ale k tomu jsem si našel i jiné činnosti, které mě naplňují a pomáhají celému týmu. Zaměřuji se na vzdělávání trenérských kolegů a chodu gymu jako takového. Jsem náležitě hrdý na složení našeho týmu a velice si užívám cestu, kterou jsme se vydali.

Mým osobním cílem je zdokonalovat službu, kterou poskytujeme. Tvořit systém, který nemá v naší zemi obdoby. Největším zadostiučiněním jsou mi zpětné vazby a úsměvy našich svěřenců.

Close

Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

E-mail: 
info@staca.cz

Telefonní číslo: 
+420 721 167 521

Adresa gymu: 
Sukova 2/1828
370 05 České Budějovice

Sledujte nás
STACA