Image Alt

Libor Chytil

O silový trénink a trenérské řemeslo jsem se začal zajímat už na střední škole. Neváhal jsem a po maturitě si udělal první trenérský kurz. Prvním klientem nemohl být nikdo jiný, než můj brácha Filip! Připravoval jsem jej na NHL combine testy a následnou sezónu, ve které nastoupil jako nejmladší Čech v historii NHL a odehrál svých prvních devět zápasů v dresu New York Rangers.

Po této přípravě jsem zjistil, že mě trénování naplňuje více, než fotbal, který jsem hrál na úrovni třetí ligy. Od té doby jsem se začal naplno věnovat trénování.

Na začátku mé trenérské kariéry se mi také naskytla skvělá možnost – dvoutýdenní pobyt v organizaci Hartford Wolfpack, farmářském týmu New York Rangers.

Nyní trénuji ve Zlíně a mezi mé klienty patří především profesionální hokejisté hrající NHL, Extraligu, Chance ligu nebo v jiných zahraničních soutěží.
Členem týmu STACA jsem od léta 2020, kdy jsem dostal nabídku rozšířit tým i na Moravu. Moc si vážím možnosti být součástí týmu tak skvělých trenérů a jsem plný očekávání, co vše ve STACA dokážeme!

Od října 2021 působím jako kondiční trenér u “A” týmu hokejového klubu PSG Berani Zlín.

Close

Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

E-mail: 
info@staca.cz

Telefonní číslo: 
+420 721 167 521

Adresa gymu: 
Sukova 2/1828
370 05 České Budějovice

Sledujte nás
STACA