Image Alt

Marie Nehodová

Vystudovala jsem Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, pedagogickou fakultu, aprobaci přírodopis – tělesná výchova. Již při magisterském studiu jsem však tušila, že učit jít nechci. Chtěla jsem být trenérkou, proto jsem se již při studiu vrhla touto cestou a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.

Být trenérkou byl pro mě odjakživa sen – vysportované tělo, zdravý životní styl, žít naplno a cítit se skvěle po fyzické a psychické stránce. V týmu STACA jsem od dubna 2020, věnuji se ženám i mužům, běžné populaci i profesionálním sportovcům. Moji velkou výhodou je, že dokáži pracovat s celou škálou lidí a nejlepší odměnou je pro mě jejich kladná zpětná vazba. Do budoucna bych se chtěla více věnovat sportovcům/sportovkyním a pomáhat jim s jejich sportovním výkonem. Díky tomu, že jsem si sama prošla Before and After programem, tak vím, kolik to chce úsilí a píle. Mohu však sama potvrdit, že to stojí za to a jsem schopná vám díky svým zkušenostem pomoci zvládnout celý proces a dojít k co nejlepšímu výsledku.

Za dobu mého působení ve STACA týmu jsem nasbírala spoustu nových informací a vědomostí, jak na základě studia, tak i ze samotné praxe. Mým cílem je neustále se vzdělávat a posouvat se, abych vám mohla pomoci s dosažením těch nejlepších výsledků.

Close

Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

E-mail: 
info@staca.cz

Telefonní číslo: 
+420 721 167 521

Adresa gymu: 
Sukova 2/1828
370 05 České Budějovice

Sledujte nás
STACA