Image Alt

Martin Finkes

Od útlého věku jsem se věnoval hokeji. Hrál jsem do nějakých 26 let. Už v průběhu kariéry mě bavili letní přípravy a cvičení. Po zranění ramene v době, kdy v Česku prakticky nebylo na koho se obrátit jsem sám začal zjišťovat informace a zkoušel je aplikovat na sobě.

Postupem času mě bavilo cvičení více než hokej. Po prvním kurzu který jsem si udělal jsem odjel do zahraničí a při práci začal po večerech trénovat lidi. Po mém návratu z Islandu jsem začal pracovat v Olomouckém fitku Ultimate Fitness a zároveň začal trénovat hokejovou mládež v Prostějově. V roce 2020 jsem byl ve STACA na týdenní stáží, což mi úplně změnilo pohled na trénování. Další dva roky jsem strávil u profesionálního hokejového týmu v Prostějově a přitom měl svou klientelu v Olomouci. S Domem a Kamčou jsme zůstali v kontaktu a řešili různé věci s tréninkem spojené.

V roce 2023 jsem od kluků dostal nabídku na spolupráci abych zastupoval STACA na Moravě a ve Slezku, což jsem s radostí přijal a působím jako STACA coach v Ostravě. Baví mě do tréninku vkládat neurologické prvky a různorodost práce protože každý mozek je jiný. Baví mě dále se vzdělávat v oblasti neurologie, biomechaniky a kondičně silového tréninku.

Close

Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

E-mail: 
info@staca.cz

Telefonní číslo: 
+420 721 167 521

Adresa gymu: 
Sukova 2/1828
370 05 České Budějovice

Sledujte nás
STACA