Image Alt

Tomáš Karel

Sportem se zabývám už od mládí. Dříve jsem se věnoval závodnímu plavání, basketbalu, kickboxu a brazilskému jiu jitsu. Při studiu na UK FTVS jsem poprvé nahlédl do odvětví silově kondiční přípravy, které je nyní mou vášní. Na základě toho jsem se v této oblasti začal více vzdělávat. Začal jsem chodit na kurzy, semináře a stáže.

Primárně se věnuji silově kondiční přípravě fighterům (K1, Box, MMA). Mohl jsem se podílet na přípravě fighterů K1 na ME WAKO 2022 jako jsou Lukáš Bareš, Luboš Vanka, Markéta Krejzlová, která obdržela na ME zlatou medaili, Vladimíra Idranyiho, který působí v organizaci RFA, a profi fightera Kamila Káninského. Dále pointfighterů Martin Hauser a Michaela Góralczyková, která se kvalifikovala na Evropské hry 2023.

Má první stáž byla u Radka Rosy z týmu topatlet, který vede silovou přípravu v bojových sportech. Následně jsem si prošel kurzem Training Mastermind 2.0, který vedli kluci Dominik Kodras a Kamil Hajdušek. Díky tomuto kurzu jsem chtěl vědět více, a proto jsem si s klukama ze STACA domluvil stáž, která mě posunula o několik levelů výš. Poslední den naší interní edukace se mě Dominik s Kamilem zeptali, zdali bych s nimi nechtěl spolupracovat. Neváhal jsem a nabídku jsem přijal.

Nyní jsem členem STACA. Působím v Praze spolu s Davidem Altmanem. Pevně věřím, že toto rozhodnutí posune sportovce a mě o další levely vzhůru.

Close

Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

E-mail: 
info@staca.cz

Telefonní číslo: 
+420 721 167 521

Adresa gymu: 
Sukova 2/1828
370 05 České Budějovice

Sledujte nás
STACA