Image Alt

Pořádáme

Stáže a semináře pro trenéry

Stáže ve STACA Elite Institute

Jedním z cílů STACA je zlepšovat úroveň trenérského odvětví v České republice, pomáhat trenérům všech úrovní propojovat teorii s praxí a zlepšovat úroveň jejich znalostí.

Týdenní stáže jsou jedinečnou příležitostí, jak získat odpověď na otázky, na které se trenéři snaží dlouhodobě, leč neúspěšně, přijít.

Každá týdenní stáž je individualizovaná na základě aktuálních znalostí trenéra, jeho přání a seznamu věcí, které by se chtěl během stáže dozvědět.

Stáže jsou kombinací edukačních a praktických bloků. Edukační bloky trvají každý den minimálně 2 hodiny (častěji 3 a více), zbytek dne je věnován praxi, kdy má trenér možnost nahlédnout pod pokličku všem STACA koučům, procházet si jimi sestavované tréninkové plány a vidět v akci nejlepší české sportovce, reprezentanty z několika různých sportů, ale také svěřence z řad obecné populace.

Každý den trávíte ve STACA Elite Institute minimálně 8-9 nabitých hodin.

Před stáží obdržíte na email seznam doporučené literatury a materiálů, ze kterých budete čerpat nejen na stáži, ale i v budoucí praxi.

Reference od stážistů

Zažil jsem už pár školení a seminářů ale pořád mi chybělo jak to všechno propojit. Nejvíce mi u Tebe dalo porozumění periodizaci, výběr a ukázka cviků a vidět vše v praxi s klienty. Hlavně jak pracuješ se sportovci. Líbilo se mi jak se prolínala teorie s praxí, že jsi nám důvěřoval na vedení tréninku, tvůj přístup k nám a celkově jak jste všichni pracovali s chutí. Ještě jednou děkuju!

David Korynta

Stáž ve STACA byla tou nejlepší volbou a investicí do budoucna. Rozhodně nebyla poslední. Vidět v akci Dominika, Kamila a další kolegy ze STACA, bylo přínosné. Práce, kterou celý tým odvádí je profesionální, precizní a detailní. Vše, co potřebujete a vše, co v tu chvíli pojmete, najdete právě tady!

Pavla Satrapová

Letos jsme měli tu čest se opět stát součástí STACA institutu a přihlížet tak na trénink a profesionální přístup u sportovců v off season i běžné populace. Během týdenní stáže jsme stejně jako vloni probírali teoretickou stránku věci s následnou aplikací v praxi. Chtěl bych klukům poděkovat za tuto šanci, která nás posouvá dále dopředu ve vědomostech týkající se silového tréninku a dává nám možnost aplikovat vědomosti na našich klientech v OSMA GYMu.

Ondra Smaha a Žaneta Smaha

Stáž jako taková mi otevřela oči jednak v tom kam až se jako trenéři můžeme posunout i to jak se jako profesionál chovat. Množství tréninkových metod a hraní si s nimi na základě klientovi zdatnosti, výběr cviků a možnosti, které nám to dává v tom jak posunout cvičence potažmo sportovce k cestě za jeho snem. Je ta nejlepší motivace pro neustálé zdokonalovaní sebe samého. Perfektní přístup všech lidí ve STACA. Díky moc!

Erik Polívka

Máte zájem posunout se dopředu a
začít s námi spolupracovat?

Semináře ve STACA Elite Institute

Během uplynulého roku jsme na stáže navázali také přidáním dvou veřejných seminářů a jednoho on-line semináře. K udržení maximální kvality omezujeme kapacitu každého semináře na 10-12 lidí, aby si každý účastník odnesl maximum získaných informací.

Uplynulé semináře:

⁠2022

 • STACA Training Mastermind 1.0 (on-line, leden 2022)
 • STACA Neuro Biomechanics Level 1 ve spolupráci s Neurotraining Institute Markuse Schreyera (veden v angličtině, srpen 2022)
 • STACA Training Mastermind 2.0 – 1. turnus (prosinec 2022)

2023

 • STACA Training Mastermind 2.0 – 2. turnus (únor 2023)
 • GPP Seminar with Angus Bradley, Khrys Speed and Cian O`Brien – (veden v angličtině, srpen 2023)
 • STACA Masterclass 1.0 (on-line, říjen až prosinec 2023)
 • STACA Training Mastermind 3.0 – 1. turnus (prosinec 2023)

2024

 • STACA Training Mastermind 3.0 – 2. turnus (leden 2024)

Reference od účastníků

Zrovna nedávno jsem využila volné týdny k přípravě na novou sezonu a vrátila jsem se k materiálům z kurzu. Spojilo se mi zase mnohem více věcí. Refresh je třeba k tomu, aby člověk pochopil věci znova a lépe. Hodně věcí jsem zkusila na sobě a 100 % se ztotožňuji s vašimi informacemi. Na Spartě jsem sice někdy za exota, protože jdu proti proudu informací "běžných" trenérů a nad věcmi přemýšlím jinak, dělám je jinak. Ale jsem za to moc ráda, funguje to! Celkově jsem v couchování více jistější, dokážu to zdůvodnit a nepřestávám se vzdělávat! Vaše knihovna cviků je top,ráda ji využívám a děkuji za ni. Těším se na další avizovaný kurz. Má to smysl! Díky STACA a vám, kluci!

Mgr. Pavla Satrapová

Do kurzu STACA Mastermind jsem šel poněkud s povrchovým účelem, dozvědět se více o off/in-season přípravě sportovců, ale těchto 12 týdnů mě rychle vyvedlo z míry. Velmi podrobně a systematicky propojená oblast rehabilitace a silového tréninku. Jak řešit konkrétní problémy, záda, kyčle, ramena. Dech a spoustu dalších informací. Poznatky jsem hned zkoušel aplikovat do tréninků svých svěřenců a s velmi dobrými výsledky. A hlavně jsem se dozvěděl, PROČ trénink a výběr cviků vypadá přesně tak, jak vypadá. Neexistuje žádné univerzální řešení na nic. Za mě naprostá pecka, nabourání dosavadních znalostí a velmi dobrá investice. Těším se na další pokračování. Děkuju!!!

Filip Malý

Chtěl bych vám strašně moc poděkovat za možnost zúčastnit se vašeho programu Mastermind. Po celou dobu kurzu jsem se učil a poznával nové věci od profesionálů, který tomu opravdu rozumí. Dozvěděl jsem se nové informace, které budu používat pro svůj rozvoj a samozřejmě na své svěřence. Ještě jsem nebyl součástí tak obsáhlé kurzu jako jste to měli vy. Být součástí prvního levelu byla pro mě čest. Proto vám patří obrovské dík!! Jsem v tomto odvětví teprve nováček a váš program mi ukázal kolik ještě věcí je potřeba se naučit a vyzkoušet v praxi, abych se stal opravdovým trenérem. Motivuje mě to do budoucna na sobě více pracovat, poznávat nové věci, zjišťovat si informace a nebát se zeptat na cokoliv. Těším se na osobní setkání, které pro mě bude spíš takové hodně o poslouchání a na nasbírání zkušeností. Rád bych si chtěl s vámi udržet kontakt a nadále se od vás učil a zlepšoval. Děkuji celému STACA týmu!

Jiří Dlouhý

Dvanáctitýdenní maraton, který si kluci pro trenéry připravili hodnotím jako velmi přínosný. Oceňuji především vůli a drive kluků, protože 12 týdnů je opravdu velká porce a velký závazek. Na kurz jsem se přihlásil s cílem rozbít zaryté základy, které jsem se učil, když jsem s tréninkem začínal. Kurz naprosto splnil moje očekávání a přinesl mi mnohem více než jsem od něj očekával. Velmi přínosné byly diskuzní částí, ve kterých se daná problematika probírala dále a mnohdy více dopodrobna. Na kurzu si své najdou nejen začínající trenéři, ale také i ti zkušenější.

Mgr. Jan Petružela

Máte zájem o stáž nebo seminář?

Vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme.  Close

  Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

  Kontaktní informace

  E-mail: 
  info@staca.cz

  Telefonní číslo: 
  +420 721 167 521

  Adresa gymu: 
  Sukova 2/1828
  370 05 České Budějovice

  Sledujte nás
  STACA