Image Alt

Coordination Chart

Coordination Chart je neurologická pomůcka pro rozvoj našeho mozečku (cerebellum).

Náš mozeček má pro náš 3 hlavní funkce – využíváme zkratku ABC:
Accuracy – přesnost
Balance – stabilita
Coordination – koordinace.

Díky lepší práci mozečku máme tedy přesnější, stabilnější a koordinovanější pohyby. To však neplatí jen o pohybech, ale i myšlenkách, takže pokud trpíte na nevyrovnané myšlenky, tak i pro vás je využití Coordination Chart pro rozvoj funkce mozečku vhodný.

Jak můžete využívat Coordination Chart v praxi?

  1. Potenciace mozečku přímo před sportovním výkonem nebo tréninkem. Vylep si Coordination Chart do kabiny a před každým tréninkem a zápasem si udělej 2-3 série s krátkou pauzou.
  2. Během tréninku v posilovně. Využij pauzy k tomu, aby mozeček neustále pracoval a tvoje výkonnost se v rámci sérií sérií nesnižovala.
  3. V práci nebo doma. Pokud jsi z běžné populace, tak si vylep Coordination Chart v práci nebo doma a kdykoliv budeš mít možnost, tak si udělej 1 sérii a zlepši svou pracovní efektivitu díky jasnějšímu přemýšlení.

Pokud ti Coordination Chart pomohl ke zlepšení sportovních i pracovních výkonů, tak budeme rádi za zpětnou vazbu na našich sociálních sítích.

Jestli tě zajímá více o fungování našeho mozku, tak doporučujeme sledovat na Instagramu Neurotraining Institute (@neurotraining.institute) a jeho zakladatele Markuse Schreyera (@markus.schreyer.performance).

Close

Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

E-mail: 
info@staca.cz

Telefonní číslo: 
+420 721 167 521

Adresa gymu: 
Sukova 2/1828
370 05 České Budějovice

Sledujte nás
STACA